Najdete mne na Facebooku

Václav Abraham
+420 775 156 906
info@vaclavabraham.cz

Největší úspěchy

2. místo
IBA meeting & WCC 2013 - Mistrovství světa - Praha

1. místo
Roadhouse May - London

3. místo
IBA meeting & WCC 2012 - Mistrovství světa - Peking

6x (2010 - 2015)
Barman Roku

Partneři

Monin

Monin


O mně

Jmenuji se Václav Abraham. Můj život začal 23. června 1991 v Litomyšli v Pardubickém kraji naší republiky. Tam jsem žil až do roku 2011, kdy jsem se přestěhoval do hlavního města.

Flair mne uchvátil již jako středoškoláka. Pro kariéru flair barmana jsem byl rozhodnut téměř ihned po nástupu na střední hotelovou školu v Chrudimi. Toto umění se mi zalíbilo ihned, jak jsem se rozkoukal, a aktivně jsem se mu začal věnovat již roku 2007, myslím, že v řijnu :-)

Aktuálně mám za sebou více než dvě stě soutěží v ČR i ve světě, z čehož jsem se umístil na medailových pozicích ve více než polovině případů. V roce 2013 jsem dosáhl stříbrné medaile na Mistrovství světa v Praze a rok předtím bronzové medaile na Mistrovství světa v Pekingu. V roce 2015 pak bronzové mediale na Mistrovství světa v Sofii.

V roce 2014 jsem dosáhl bronzové medaile v Kapském městě, kde jsem zároveň dostal ocenění za nejzábavnější show v kvalifikaci.

Šest let za sebou jsem byl Českou barmanskou asociací zvolen Barmanem roku (v letech 2010 - 2015). Na základě těchto výsledků se o mně mluví jako o nejúspěšnějším českém flair barmanovi. Více se dočtete v tabulce mých úspěchů.

Od roku 2009 pravidelně vystupuji na akcích po celé ČR i zbytku světa, a zúčastnil jsem se mnoha nesoutěžních vystoupení na nejen cateringových událostech. V roce 2012 jsem byl k vidění za pultem známého pražského baru Mazaný Králíček, v letech 2012 až 2013 pak v luxusním pražském baru Maxim Bar.

V současné době se živím pořádáním vystoupení v rámci mé Barmanské show, tréninkem barmanů a reprezentací České republiky na evropských i světových soutěžích. Svou činností se snažím především o pozvednutí úrovně českého flairu na světovou úroveň.

Máte-li zájem se mnou spolupracovat, neváhejte mne kontaktovat :-)

Pošlete mi zprávu

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon