Najdete mne na Facebooku

Václav Abraham
+420 775 156 906
info@vaclavabraham.cz

Největší úspěchy

2. místo
IBA meeting & WCC 2013 - Mistrovství světa - Praha

1. místo
Roadhouse May - London

3. místo
IBA meeting & WCC 2012 - Mistrovství světa - Peking

6x (2010 - 2015)
Barman Roku

Partneři

Monin

Monin


Barmanská show na míru

Na barmanských show vystupuji již od roku 2008, dříve pod hlavičkou různých agentur, dnes již samostatně. Máte-li zájem o mé vystoupení, neváhejte mne kontaktovat.

Dovolím si Vám představit jedinečnou a momentálně nejlepší barmanskou show v České republice. Mám rád komunikaci s publikem a možnost zapojit do show diváky. Moje show není postavena pouze na jedné láhvi a shakeru, zakončena třemi lahvemi ve vzduhu. Flair se za posledních pět let změnil k nepoznání a méně než čtyři, pět nebo dokonce šest objektů ve vzduchu dnes nikoho nezaujme. Samotné vystoupení trvá 10 - 15 minut a je zakončené hotovým koktejlem pro slečnu z publika.

Krom standardní show můžete vidět i speciální UV show nebo ohnivé vystoupení. Více podrobností níže.

Standard Flair Show

Orientační cena: 4 500 - 6 000 Kč

Originální vystoupení v jedné osobě na vlastní hudební set. Délka vystoupení cca 10 až 15 minut. Vystoupení ja zakončeno hotovým koktejlem pro slečnu z publika.

UV Flair Show

Orientační cena: 5 000 - 7 000 Kč

Zahrnuje Standardní Flair Show rozšířenou o efekty UV lamp a speciálně upravené vybavení. Vystoupení se koná za minimálního osvětlení a pozornost diváka nejvíce zaujmou zářící lahve a shakery ve vzduchu. Vystoupení je zakončeno koktejlem, který pod UV lampami světélkuje.

Fire Flair Show

Orientační cena: 5 000 - 7 000 Kč

Zahrnuje Standardní Flair Show rozšířenou o ohnivé vystoupení. Diváky ohromí set několika hořících lahví souběžně ve vzduchu. Show se koná za sníženého osvětlení. Celé vystoupení je zakončena pliváním ohně.


Videa z vystoupení

Pro více videí a fotografií přejděte na stránku Foto & Video.Pokud si chcete objednat mé vystoupení, nebo k němu máte jakékoli otázky, neváhejte mne kontaktovat.

Pošlete mi zprávu

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon